• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ana Sayfaya Dönüş

En Çok Okunan Yazılarım

Güncel 

Yazılarım

Yorumlar

İletişim

Yorumlar


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Alparslan ERDÖNMEZ (07/06/2019 18:55)
Konu : Drongo dosyası
Mesaj : Değerli kardeşim , bu dosyadaki tespitlerin mükemmel .. Diğer yazılarının büyük bir kısmını okudum ve bilge kişiliğin ile gurur duydum başarılarının devamını dilerim..
Mustafa Erduran (23/05/2019 14:02)
Konu : Hak ve Adalet
Mesaj : Kıymetli komutanım Adil olmak İLE ilgili paylaşımınıza Rahmetli Başbakan ERBAKAN ın konu İle ilgili sözleriyle küçük bir katkı sağlamak istiyorum. Doğru ile Hak kelimelerini birbirinden ayırmak lazım “Doğru “ demokratik sistemlerde parmak hesabıyla çoğunluğun bugün kabul ettiği yarın yine parmak hesabıyla çoğunluğun reddettiği değişkenlik gösterebilen bir kavramdır. “Hak” ise her duruma şarta ve zamana göre değişmeyen bir kavramdır. Yaşam, düşünce, ifade ve inanç gibi birçok değişmeyen doğrular vardır bunlara Hak denir. Rahmetli Erbakan Hak kelimesini değişmeyen doğru olarak ifade ederdi. Toplumun sosyal yaşam içerisinde kanunların ve yasaların kendisine verdiği hakları vardır, bir de yaradılıştan gelen yaratıcının verdiği hakları vardır. Doğru ile Hak ı ayırt edebildiğimiz zaman Adaleti sağlayabileceğimizi söylerdi Rahmetli Erbakan. Saygılarımla Mustafa Erduran
Veysel Durgut (12/11/2018 00:45)
Konu : Son üç yazınız 11.11.2018
Mesaj : Hocam, büyük ve karmaşık disiplinler arası konuları muhteşem bir üslup ve bilimsel temellerle anlatmanız "Zabitan ile hasb-ı hal" kitabıyla yarışır zenginlikte ellerinize sağlık iyiki varsınız.
"Veysel Bey, yazdığınız satırları okuyunca gurur ve mutluluk duydum, çok teşekkür ederim"
Editör Notu
TUGBA EMEKSİZ (26/02/2018 12:59)
Konu : Teşekkür
Mesaj : 15-18 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre merkezinde Çukurova Belediyeler Birliği tarafından gerçekleştirilen 'Belediyelerde İnovasyon Sistemi Nasıl Hayata Geçirilir' konulu bilgilendirme toplantınıza katıldım. Verimli ve değer katan bu eğitim için size çok teşekkür ediyorum. Sağlıklı ve mutlu günler diliyorum. Saygılar.
Veysel DURGUT (18/01/2018 11:06)
Konu : Düşünme Teknikleri Yazınız
Mesaj : Aydın nesiller için, Anlattıklarınızı YÖK alıp tüm üniversitelerde ilk yıl temel ders olarak vermesi ve uygulamalı göstermesi gerekir, tabi önce eğitmen ihtiyacını tamamlaması lazım.
Serkan VARDAR (31/12/2017 19:13)
Konu : Tenkit
Mesaj : Sayın Hocam, sözlü kültür ailesine mensup bir coğrafyada Sun Tzu veya Machiavelli ne demiş veya ne yazmış neyi değiştirir ki? Kuran'ın ilk emri ''OKU'' adam okumuyor, en iyi okuyucumuz gazete başlığı okuyacak kadar iyi....neden mücadele edeceksiniz ki, fikri olanların linç edildiği ve 21. yüzyılda hala ''biat ''gibi bir kelimenin erdemine inanılan bir toplumda ne? Neden?Niçin?Nasıl?Nerede ve Kiminle mücadele edeceğiz? Size tek tavsiyem ''Cahillik Mutluluktur'' diye bir motto geliştirip seminerler verseniz en azından ekonomik olarak kazanımlarınız fazla olur. ''Mutlu Olur muyum'' diye soracak olursanız tek cevabım ''Şimdi mutlu musunuz?'' olur. Sevgiyle kal..
Emin KÜÇÜKKILIÇ (12/12/2017 13:30)
Konu : ABD ile ilişkileri irdeleyen makale hakkında
Mesaj : Fikret Güzeller tarafından kaleme alınan ''Machiavelli, Sun TZU''nun penceresinden ABD''nin dış Politikaları ve Türkiye'' başlıklı makaleyi okudum. Makalede değişik bir bakış açısıyla ABD politikaları değerlendirilmiş ve Türkiye açısından ne anlam ifade ettiği gerçekçi bir tarzda ortaya konmuştur. İstifade ettim, Fikret Güzeller''e teşekkür ederim.
Halil ibrahim şahin (25/11/2017 13:11)
Konu : Eğitimler
Mesaj : Sevgili hocamız Fikret Güzellerin İBB bünyesinde vermiş olduğu 3 eğitime katıldım.
Üçüde birbirinden keyifli,sürükleyici ve eğiticiydi.
Aslında bildiğimiz ama farkında olmadığımız onca şeye farkındalık oluşturduğu için hocamıza ve bize bu eğitim imkanını sunanlara teşekkürler.
Ramazan Yetim (16/11/2017 12:57)
Konu : Yine teşekkür
Mesaj : 7 kasım 2017 tarihinde İbb Kasımpaşa Hizmet Binası Florya Salonu'unda ''Etkin Raporlama Eğitimi'' dersinize katıldım. Önemli katkılarınız için teşekkür ederim ; etkili , verimli ve değer katan bir eğitim oldu benim için.
Ramazan Yetim (16/11/2017 12:54)
Konu : Teşekkür
Mesaj : 10 - 11 ekim 2017 tarihlerinde İbb Kasımpaşa Hizmet Binası Çamlıca Salonu''unda ''''Etkili Sunum Teknikleri'''' dersinize katıldım , ziyadesiyle istifade ettim. Çok memnun oldum ve değerli katkılarınız için teşekkür ederim.
Gamze KARAKAYA (14/11/2017 09:59)
Konu : Etkin Raporlama
Mesaj : Bugüne kadar katıldığım en etkili eğitimlerden biriydi. İş hayatında kullanabileceğim faydalı bilgiler edindim. Size çok teşekkür ediyorum. Başka eğitimlerde birlikte olmak dileklerimle.
Gamze KARAKAYA (14/11/2017 09:55)
Konu : Etkin Sunum Hazırlama Teknikleri
Mesaj : Hayatın her alanında kullanabileceğimiz pratik bilgilerin bir ders içine sıkıştırılmış hali, bence bu eğitim küçük yaşlardan itibaren verilmeli. Fikret beye bize bu farkındalığı yarattığı için teşekkür ediyorum.
LEVENT ŞEN (09/11/2017 10:10)
Konu : ETKİN RAPORLAMA
Mesaj : Kamu background u olmadan asla anlaşılamayacak bir konuyu yıllarca hem kamuda, hem de özel sektörde çalışmış birinden alma şansına sahip olduğum bu eğitimde, hocamızın akıcı, açıklayıcı ve grup çalışmalarıyla teorik anlatımdan çıkılıp, pratiğinin de yapıldığı bir eğitimi gerçekleştirdik. Bu eğitim sonunda iyi bir raportör olarak farklı iş kollarında bile rahatlıkla iş bulacağımı düşünüyorum.
Hocamızın dediği gibi artık kolumda altın bir bilezik ile , yani rapor yazma becerisiyle dolaşmaktan zevk alıyorum. Bu da hocamızın sayesindedir.
"Rafet ÖZOĞUL (08/11/2017 13:38)
Konu : Etkin raporlama
Mesaj : Kıymetli hocam bugün Etkin raporlama konulu eğitim seminerinize katıldım.
Bu güne kadar katıldığım eğitimlerden en zevklisi ve en verimlisi olduğunu bilmenizi isterim.
Ramazan kesik (16/10/2017 11:17)
Konu : Etkili sunum teknikleri
Mesaj : Etkili sunum teknikleri eğitiminde power pointin aslında birinci öncelik olmadığını anladım.
Konuya hakim oluşunuz ve sunuşunuz gerçekten etkileyici. InşaAllah bundan sonraki eğitimlerde bu teknikleri kullanacağım.
Teşekkürler
Selami (13/10/2017 09:22)
Konu : Etkili Sunum Teknikleri kursu
Mesaj : Sizden aldığım eğitimden sonra 15 gün içerisinde kurumumda bahçıvanlık okulunda seracılık derslerini vermeye başladım.
Eğitiminizden öyle büyük istifade ettiğimi hissediyorum ki anlatamam.
Topluluk önünde konuşmaktan sıkılırken, iki lafı yanyana getirmeyi canım istemezken şu anda öğrenciler "-hocam servis kaçacak dersi bitirelim" diye beni uyarıyorlar ama herkesi takip ettiğim halde taktiklerinizle kimseyi uyutmadığımı da gözlemliyorum. Bunda doğal olmanın etkisi büyük. İki tarafda rahat ediyormuş meğer.
Size çok teşekkürlerimi sunuyorum. Tam zamanında yetiştiniz ve yetiştirdiniz.

Saygılarımla
Elif FETTAH KILIÇ (12/10/2017 10:47)
Konu : İBB Etkin Sunum Hazırlama Teknikleri
Mesaj : İki günlük bir eğitim ancak bu kadar başarılı olabilirdi. Sadece profesyonel hayatta değil, günlük hayatımızda da kullanabileceğimiz bilgilerle donatıldığımız, karşılıklı etkileşimli, ve keyifle geçen iki günün sonunda, hayatımıza kattığınız farkındalık ve etki için size teşekkür ederim. Ayrıca, sizinle tanışma şansını bizlere verdiği için kurumuma müteşşekkirim. Saygılarımla...
Mehmet Koçoğlu (10/10/2017 10:48)
Konu : Etkin sunum hazırlama teknikleri
Mesaj : Sayın Hocam, etkin sunum hayatımızın en önemli parçasıdır. Bu konuda sizlerden çok şeyler öğrendik .Bu eğitim hayatımda bir anı olarak kalacaktır. Sizlere teşekkür eder sağlıklı ve mutlu günler dilerim.Saygılarımla
Ayşe ZEREN (06/10/2017 15:35)
Konu : İBB Etkin Sunum Hazırlama Teknikleri
Mesaj : Hocamıza bize kattığı her şey için teşekkür ederim. Kendi verdiğimiz eğitimlerde bunu dikkate alarak daha başarılı olacağımı umuyorum.
Mehmet Aktaş (05/10/2017 09:13)
Konu : Yorun
Mesaj : Etkili sunum eğitimini kimden almış olursanız olun birde Fikret Hocadan alın zaten farkı göreceksiniz hayatımıza güzellik katan hocamıza teşekkür ediyorum. İyiki varsınız.
 1