• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ana Sayfaya Dönüş

En Çok Okunan Yazılarım

Güncel 

Yazılarım

Yorumlar

İletişim

Siyasette Stratejik İletişim

(gtag.js) 

“Siyasette Gönüllerin Fethi” Elektronik kitap olarak yayınlanmıştır. 

Elektronik Kitap Satın Almak İçin; 46,5 tl.

Google books; SİYASETTE GÖNÜLLERİN FETHİ - Fikret GÜZELLER - Google Books

Google Play; SİYASETTE GÖNÜLLERİN FETHİ - Fikret GÜZELLER - Google Play'de Kitaplar


Siyasette Stratejik İletişim
    İnsan zihnine sürekli akan bilgi, değişken bilgi, akış hızı, yoğunluğu ile kişiler sürekli değerlendirme ve doğrulamadan uzaklaşarak, verileni doğru kabul etmektedir. Sonuç olarak tutum, davranış ve düşünceleri bilgiyi düzenleyen ve iletenin istediği biçimde şekillenmektedir. Bu bilgilerin önem, öncelik ve kitleye göre belirlenmesi ve akışın planlanması bir stratejik planlama sürecini gerekli kılar.

   Adaylar, Parti Yöneticileri, Parti üyeleri, stratejik iletişimin amacını ve önemini anlayarak, yenidünya düzeninde ideolojini kitlelere iletebilmek ve siyası varlık nedenlerini anlatabilmek, fikirlerini savunmanın yanı sıra var olabilmek için stratejik iletişimin önemini ve rolünü anlamalıdır.

   Stratejileri üretebilmek ve bunları iletişim alanına taşıyabilmek ve bunu algı yönetimi ile taçlandırarak iletişimde uzmanlaşmak seçimlerde başarılı olma şansınızı artıracaktır.

Siyasi İçerikli EğitimlerMilletvekili Adayları İçin EğitimlerBelediye Başkanları İçin EğitimlerSiyasetçiler İçin EğitimlerPolitikacılar İçin EğitimlerGenç Siyasetçiler İçin EğitimlerPolitika Ve EğitimSiyaset Ve Eğitimİmaj Ve SiyasetModeratör Ve PolitkacıPolitikacı ModeratörModeratörlük Ve SiyasetPolitikacı İmajı