• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ana Sayfaya Dönüş

En Çok Okunan Yazılarım

Güncel 

Yazılarım

Yorumlar

İletişim

Siyasiler için Moderasyon ve Moderatörlük Eğitimi

(gtag.js)
"Moderatör"
 elektronik kitap olarak yayınlanmıştır.

Fiyatı; 21,5 tl

Google Books; MODERATÖR - Fikret GÜZELLER - Google Books

Google Play  ; MODERATÖR - Fikret GÜZELLER - Google Play'de Kitaplar


Siyasiler için Moderasyon ve Moderatörlük Eğitimi

   Günümüzde siyasi faaliyetlerde gerek parti içi seçmenlerle yapılan toplantılarda veya seçmen ziyaretlerini toplantı biçiminde yöneterek amaca uygun sürecin işleyişini sağlamak için siyasilerin moderatörlük becerileri önem kazanmaktadır.

   Dertli kitlelerin çok uzun konuşmaları veya politikacıların çok fazla konuşmaları gerek zaman yönetimi açısından gerekse çalışmaların amaca bağlı olarak yürütülmesinde önem kazanmaktadır.

   Toplantılarda, çalıştaylar, panel ve sosyal etkinliklerde zamanın etkin kullanılması ve grubun belli bir amaca yöneltilmesi için moderatörlük yeteneklerinin etkin kullanılması gerekli olmaktadır.

   Sivil Toplum Kuruluşları, Siyasi partiler ve şirketlerde yönetim süreçlerinin başarı ile sürekliliğinin sağlanması moderatör yeteneklerinin kullanılmasını günümüzde zorunlu hale getirmiştir.

   Yönetim süreçlerini yönetirken başarılı olabilmek için yöneticinin birçok beceriyi bir araya getirebilmesi ve etkin biçimde kullanması zorunluluktur. Moderatörün, birçok beceriyi aynı zamanda ve koordineli olarak, grubun tepkilerine göre kullanabilmesini gerekli kılmaktadır.

   Moderatörlük yapabilmek ve başarılı olmak birçok sektörde önemli çalışanların önemli bir özelliği haline gelmişken bu gelişmelerden siyasetçilerin etkilenmemesi mümkün değildir.
Bu nedenle politikada hedefleri olanların bu alanda kendilerini geliştirmeleri günümüzün bir zorunluluğu haline gelmiştir.

Moderatör kitabı, Moderatörlük kitabı, Moderatör kitap, Moderatör Eğitim Dokümanı, Moderatör ne demek, Moderatör eğitimi, Türkçe moderatör kitabı, Moderatör ne yapar, Moderatör kime denir? Moderatör kuralları, Moderatör sınırlamaları, Moderatör becerileri, Moderatörlük becerileri, Moderatör kelime anlamı, Moderatör soruları, Moderatör eğitmen, Moderatör, Televizyon moderatörü olmak, moderatör olmak, Tartışma programı yönetmek, Münazara yönetmek, strateji çalıştayı yönetmek, hangi moderatör iyidir, başarılıdır, Moderatör başarılı mıdır? Moderatör nasıl değerlendirilir? Olay Yöneticisi, Moderatör programı, Televizyon moderatörü olmak istiyorum, Kadın Moderatör, Moderatör seçelim, Yönetici moderatör, Lider moderatör, Toplantı moderatörü, Moderatör ne demek?,Moderatör nasıl olunur?,Moderatör nedir?,Moderatör kimdir?,Moderatör nasıl başarılı olur?,Moderatör kitabını kim yazmıştır?,Moderatörün Görevleri Nelerdir?,Hangi Moderatörle çalışalım?,Moderatörlük Becerileri nelerdir?,Başarılı Moderatörlüğün İpuçları nelerdir?Moderatör Planlama aşmasında neler yapar?,Nasıl Moderatör olabilirim?,Moderatör Eğitimi,Uygulamalı Moderatör eğitimi,Moderatör ne demek? Moderatörün görevi nedir?,Toplantı Yönetimi ve Moderatör,Moderatörün Rolleri nelerdir?,Moderatörün sınırlamaları nelerdir?,Moderatör,Türkçe Moderatör kitabı,Uygulamalı moderatör kitabı

Siyasi İçerikli Eğitimler
Milletvekili Adayları İçin Eğitimler
Belediye Başkanları İçin Eğitimler
Siyasetçiler İçin Eğitimler
Politikacılar İçin Eğitimler
Genç Siyasetçiler İçin Eğitimler
Politika Ve Eğitim
Siyaset Ve Eğitim
İmaj Ve Siyaset
Moderatör Ve Politkacı
Politikacı Moderatör
Moderatörlük Ve Siyaset
Politikacı İmajı
Siyasi strateji
Seçim stratejisi
Seçim kampanya yönetimi
En İyi İmaj İnşası
Siyasi İmajımı İnşa Edelim