Güz Akademi-Haberler
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Moderatör Kitabı

(gtag.js)
Sunuş;

 Yayınlanan İlk Moderatör Kitabı


Moderatör yolcu uçağının kaptan pilotudur, toplantıya katılacaklar ise yolculardır. Uçağı tutan şirketin beklentisi kaptan pilotun yolcuları gitmek istedikleri yere, yani amaca götürmesidir. Kaptan pilotun sorumluluğu varış noktasına planlanan saatte, beklentileri karşılayacak biçimde ulaşabilmektir.

Uçağı kullanan kaptan pilottan makine veya elektronik mühendisi olarak uçağı yeniden tasarlayacak bilgi sahibi olmasını beklemezsiniz. Sizin beklentiniz sizi istediğiniz yere hedefinize götürmesidir.

Sorumuz, moderatör olabilmek için hangi becerilere sahip olmalıyız? Toplantılarınızı amaç ve hedeflerine ulaştırabilecek moderatörün seçiminde izleyeceğiniz bilgi ve yöntemleri nelerdir? kitap ele almaktadır.
 
En İyi Dileklerimle
Fikret GÜZELLER

 Kitapta teorik bilgilerin yaşama aktarılmasında kullanılabilmesi için 20 adet uygulamaya yer verilmiştir.

Moderatör Eğitimleri kitabın yazarı tarafından verilmektedir.

Katılımcılara kitap ücretsiz dağıtılmaktadır.
Toplantı ve Etkinlik Yönetimi
***Moderatör Kimdir?
***Nasıl Moderatör Olunur?
***Hangi Moderatörle Çalışalım?
 

 Sipariş ve Teslimat Aşamaları;

1.Lütfen, Sipariş için iletişim bölümündeki sipariş formunu formunu doldurunuz.

2.Lütfen, Fatura kesilmesini istiyorsanız firma bilgilerinizi ve vergi numaralarınızı belirtiniz.

3.Kitap Bedeli 45 tl'dir. (Kargo Bedeli dahildir)

4.Beş ve üzeri kitap siparişlerinde birim fiyat 40 tl olarak belirlenmiştir. (Yurtiçi Kargo bedeli dahildir)

5.Sipariş Tutarını alttaki banka hesabına havale ediniz. Lütfen, ödeme belgesinde alıcı adını yazınız.

Hesap Adı

Banka

Şube Kodu

Hesap No

Fikret Güzeller

ING BANK

Maslak Şube

IBAN

TR17 0009 9003 1001 9400 1000 06


6.Lütfen,
Ödeme dekontunu bilgi@fikretguzeller.com adresine gönderiniz.

7.Ödeme alındıktan sonra siparişiniz iki iş günü içinde PTT kargo ile adresiniz gönderilecek ve takip numarası tarafınıza iletilecektir. 

8.Takip numarasını aldıktan sonra PTT sistemi üzerinden gönderiyi takip edebilirsiniz.
 
 Saygılarımla

Moderatör kitabı, Moderatörlük kitabı, Moderatör kitap, Moderatör Eğitim Dokümanı, Moderatör ne demek, Moderatör eğitimi, Türkçe moderatör kitabı, Moderatör ne yapar, Moderatör kime denir? Moderatör kuralları, Moderatör sınırlamaları, Moderatör becerileri, Moderatörlük becerileri, Moderatör kelime anlamı, Moderatör soruları, Moderatör eğitmen, Moderatör, Televizyon moderatörü olmak, moderatör olmak, Tartışma programı yönetmek, Münazara yönetmek, strateji çalıştayı yönetmek, hangi moderatör iyidir, başarılıdır, Moderatör başarılı mıdır? Moderatör nasıl değerlendirilir? Olay Yöneticisi, Moderatör programı, Televizyon moderatörü olmak istiyorum, Kadın Moderatör, Moderatör seçelim, Yönetici moderatör, Lider moderatör, Toplantı moderatörü, Moderatör ne demek?,Moderatör nasıl olunur?,Moderatör nedir?,Moderatör kimdir?,Moderatör nasıl başarılı olur?,Moderatör kitabını kim yazmıştır?,Moderatörün Görevleri Nelerdir?,Hangi Moderatörle çalışalım?,Moderatörlük Becerileri nelerdir?,Başarılı Moderatörlüğün İpuçları nelerdir?Moderatör Planlama aşmasında neler yapar?,Nasıl Moderatör olabilirim?,Moderatör Eğitimi,Uygulamalı Moderatör eğitimi,Moderatör ne demek? Moderatörün görevi nedir?,Toplantı Yönetimi ve Moderatör,Moderatörün Rolleri nelerdir?,Moderatörün sınırlamaları nelerdir?,Moderatör,Türkçe Moderatör kitabı,Uygulamalı moderatör kitabı