• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ana Sayfaya Dönüş

En Çok Okunan Yazılarım

Güncel 

Yazılarım

Yorumlar

İletişim

Moderatör

(gtag.js) 
 Moderatörlük yaptığım çalıştay ve toplantılardan edindiğim tecrübeleri yansıtan ve Strateji konularındaki yazılarıma Yazılarım bölümünden ulaşabilirsiniz.

Çalıştay ve Toplantı Yönetimi (Moderatörlük Hizmeti) konusunda;
•  Strateji çalıştaylarında ve yılsonu toplantılarında yapılan yaygın hatalar: 
•  Moderatörlük önemli bir iştir. 
•  Günlük İş hayatında kısa süreli toplantı idaresi

Stratejik Yönetim ve Strateji seçimi 
•  Doğru Sorular ile Etkin Strateji Seçimi 
•  Strateji ve İcra arasında kopukluk; 
•  SUN TZU ve SWOT Analizi

Moderatör, toplantı yöneticisi, Divan Başkanı gibi toplantıyı yöneten ve ılımlı tavırları ile toplantılarda, paneller de ve forumlarda adil ve düzenli bir faaliyet olarak beklenen neticenin alınmasını sağlamakla görevlidir.

Firmalarınızın, vakıflarınızın, Kurumların strateji çalıştayı, dönemsel değerlendirme toplantıları, kongre ve diğer önemli toplantılarınızda Moderatörlük hizmeti vermeye devam ediyorum

Moderatörlük yaparken altta yazan prensiplere bağlı kalmakla birlikte toplantının içerik ve katılımcıların katkılarının korunmasına ve gizliliğine ayrı önem vermekteyim.

Bu kapsamda toplantı Moderatörlükle ilgili toplantının hazırlık ve istendiği taktirde sonuç toplantılarına da katılmaktayım.
Saygılarımla

 Moderatör;
  1. Tarafsız olmalıdır:,
  2. Otoriter :
  3. Özgüven sahibi olmalıdır:
  4. Doğal ve esnek olmalıdır:
  5. Bilgili olmalıdır:
  6. Konuyu ve amacı açıkça anlamalıdır:

Moderatör kitabı, Moderatörlük kitabı, Moderatör kitap, Moderatör Eğitim Dokümanı, Moderatör ne demek, Moderatör eğitimi, Türkçe moderatör kitabı, Moderatör ne yapar, Moderatör kime denir? Moderatör kuralları, Moderatör sınırlamaları, Moderatör becerileri, Moderatörlük becerileri, Moderatör kelime anlamı, Moderatör soruları, Moderatör eğitmen, Moderatör, Televizyon moderatörü olmak, moderatör olmak, Tartışma programı yönetmek, Münazara yönetmek, strateji çalıştayı yönetmek, hangi moderatör iyidir, başarılıdır, Moderatör başarılı mıdır? Moderatör nasıl değerlendirilir? Olay Yöneticisi, Moderatör programı, Televizyon moderatörü olmak istiyorum, Kadın Moderatör, Moderatör seçelim, Yönetici moderatör, Lider moderatör, Toplantı moderatörü, Moderatör ne demek?,Moderatör nasıl olunur?,Moderatör nedir?,Moderatör kimdir?,Moderatör nasıl başarılı olur?,Moderatör kitabını kim yazmıştır?,Moderatörün Görevleri Nelerdir?,Hangi Moderatörle çalışalım?,Moderatörlük Becerileri nelerdir?,Başarılı Moderatörlüğün İpuçları nelerdir?Moderatör Planlama aşmasında neler yapar?,Nasıl Moderatör olabilirim?,Moderatör Eğitimi,Uygulamalı Moderatör eğitimi,Moderatör ne demek? Moderatörün görevi nedir?,Toplantı Yönetimi ve Moderatör,Moderatörün Rolleri nelerdir?,Moderatörün sınırlamaları nelerdir?,Moderatör,Türkçe Moderatör kitabı,Uygulamalı moderatör kitabı