• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ana Sayfaya Dönüş

En Çok Okunan Yazılarım

Güncel 

Yazılarım

Yorumlar

İletişim

Kişisel Gelişim Eğitimleri

(gtag.js)
Kişisel Gelişim Eğitimleri
Öğrenme Sürecinde maliyeti en düşük öğrenme yolu bir bilenden öğrenmektir. Anne Penguen yavrularını yetiştiriyor. 
Bildiğinizi düşünmeniz, öğrenmenizin en büyük düşmanı olmuştur.

Claude Bernard
Eğitimin Adı
İçerik
Hedef Kitle

Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

Sunum denilince genel olarak aklımıza power point önünde anlatım gelmektedir. Aslında sunum yapmanın bir tekniğini ve dar anlamda uygulmasını hatırlııyoruz. Sunum deyince yaptığımız işi göstermenin yani satmanın etkili bir biçimini ele almış oluyoruz. Bir ürünü müşteriye etkili olarak anlatabilmek bir sunumdur,  İş görüşmlerinde etkili biçimde kendinizi sunmanız işi alma konusunda şansınızı artırmaktadır. Bir hanıma çıkma teklif ederken de sunum yapıyorsunuz teklifinizi ve arkasında arkadaşlığınızı sunuyorsunuz, sunum biçiminiz sizce sonucu etkilmez mi?

Üst ve Orta
düzey Yöneticiler

Topluluk Önünde Konuşma Sanatı

Bu eğitimde başarılı, dinleyenlere hitap eden, akıllarda kalan, ikna edici, saygı ve güven uyandıran konuşmaları hazırlayacak ve bunu etkin ses tonu ile sunabilecek bilgi ve beceriyi kazandırmayı amaçlamaktayız.  

Yönetici ve
Yönetici Adayları

Kişisel İmaj ve Beden Dili Eğitimi

Kişisel marka oluşturmak ve bunu şirket temsil etmede kullanmak, etkili konuşma, duruş ve dış görüntünün kişisel imaj oluşturmada çok önemli olduğunun farkına varacak bu konuda kendinizi geliştireceksiniz. Bu öğrendiklerinizi, iş hayatının her bölümünde ve özel hayatınızda kullanma becerisini kazanacaksınız.

Yönetici ve
Yönetici Adayları

Protokol ve Görgü Kuralları Eğitimi

Protokol ve görgü kuralları, yalnızca kamuda değil aynı zamanda iş hayatında geçerli olan kurallardır. Protokol kurallarını bilmek ve uygulamak, kendinize ve kurumunuza duyduğunuz saygının göstergesidir. Protokol ve nezaket kurallarını uygulayan çalışanlar şirket ve toplum önünde öne çıkarak saygınlık kazanırlar.

Üst/Orta düzey
yöneticiler
ve Çalışanlar

Rapor Yazma Teknik/Üslup Eğitimi

Rapor yazma; çalışan, yönetici ve kurumsal anlamda amaçları olan bir yazı şeklidir. Temel olarak resmi yazışma esaslarına dayanır ve bu esaslardan hareket edilir. Resmi yazışma esaslarına/bilgisine sahip olmayan etkin ve doğru şekilde rapor yazamaz.

Üst/Orta düzey
yöneticiler
ve Çalışanlar

Beden Dili Eğitimi

Bedenlerimizin kendilerine ait bir dilleri vardır ve beden dili hareketleri ve anlamları her zaman nazik değildir. Kullandığınız beden dili, beden dili okuma teknikleri ile kim olduğunuz hakkında alıcıya bir takım mesajlar verebilir. Eğer iletişimden sözlü iletişim kısmını çıkarırsanız ki bu %7 dir geri kalan % 93 sözsüz iletişimdir bu eğitimin amacı %93 lük kısım üzerinde çalışmaktır.

Yönetici
ve
Yönetici Adayları

İş Hayatında İç ve Resmi Yazışma Becerileri Eğitimi

Yazılı iletişimin iç ve dış müşteri beklentilerini karşılaması ve şirketin imajını doğrudan etkilediği konusunda farkındalık yaratılması, yazan kişiye istediği sonuca ulaşması için, okuyucu odaklı içeriğe sahip iş mektupları/e-mail yazma becerisinin pekiştirilmesi ele alınmaktadır.

Üst/Orta düzey yöneticiler ve çalışanlar

Etkin İletişim ve Beden Dili Eğitimi

Bu eğitim ile katılımcıların; etkili iletişim tekniklerini öğrenmelerini, bu sayede iş hayatının ve günlük hayatın stresinden kurtulmasını, sağlıklı bir şekilde hedef belirlemelerini, başarılı ve mutlu bir hayata kavuşmaları için gerekli motivasyonu kazanmalarını amaçlıyoruz.

Yönetici ve Yönetici Adayları

Etkili Yazışma ve Rapor Yazma Teknik/Üslup Eğitimi 

Kariyerimizdeki başarımız büyük ölçüde kurum içi yazılı iletişimde ve rapor hazırlamadaki başarımızla orantılıdır. İş yazışmalarındaki ve raporlamadaki başarımız, kurumu temsil etme kabiliyetimiz gereği kurumumuzun imajını da olumlu yönde etkilemektedir. 

Üst/Orta düzey yöneticiler ve çalışanlar